6 راه برای ایجاد نام تجاری به عنوان فریلنسر

از آنجا که تعداد بیشتری از فریلنسر ها روی میز می آیند ، شما باید در میان جمع متمایز شوید و خود را به عنوان سر صدا صدا کنید. این 6 نکته را دنبال کنید تا بتوانید مارک شخصی خود را به عنوان یک فریلنسر تاسیس کنید و مشتریانی که شایسته آن هستید را بدست آورید.

1. برای ایجاد حضور عمومی اجتماعی شوید
شاید امروز شما یکی از بهترین فریلنسرهای بازار باشید ، اما اگر حضور عمومی نداشته باشید ، مردم به آرامی شما را فراموش خواهند کرد. ایجاد آگاهی یکی از برترین کارهایی است که می توانید به عنوان یک رسانه خلاق مستقل و اجتماعی انجام دهید بهترین انتخاب شماست.

اگر به دنبال کار هستید یا سعی در ایجاد شبکه دارید ، باید توجه خود را متمرکز کنید. اگر هرگز از آن استفاده نکرده اید ، آن را به عنوان یک فیس بوک در مورد استروئیدهای تجاری در نظر بگیرید (اگر این منطقی باشد). این مکانی با جو حرفه ای و جدی است که مردم می دانند تجارت هدف اصلی است.

توییتر
توییتر
از آنجا که فیس بوک به طور مداوم راه دستیابی به مخاطبان خود را محدود می کند ، حتی اگر آنها از مطالب ما خوششان بیاید ، توییتر هنوز هم شماره یک سایت رسانه های اجتماعی است که شما نیاز به جذب آن دارید. جالب ، خلاق و خنده دار باشید و مطمئنا پیروان خود را بدست خواهید آورد. تاکتیک های پنیر مانند خرید فالوور یا دنبال کردن هزاران نفر از افرادی که امیدوار به پیگیری هستند را انتخاب نکنید. این اعداد اگر افراد واقعی را در پشت خود نداشته باشند ، معنایی ندارند.

بهانه
بهینه کردن
در اینجا می توانید در کمترین زمان یک حساب کاربری راه اندازی کنید و کار خود را با دنیا به اشتراک بگذارید. Behance همچنین امکان ایجاد نمونه کارهای زیبا و دلخواه خود را با کمک Prosite فراهم می کند.

2. با سبک خاصی از خود تعریف کنید
به سبک خاص
لیزا به ما نشان می دهد که این بدان معنی است که شما سبک شخصی خود را داشته باشید

اصیل بودن بسیار دشوارتر از آن است که به نظر می رسد. هک ، در این عصر و روزگار ، تقریباً همه کارها قبلاً انجام شده است ، بنابراین به جای اینکه از شما تقریباً غیرممکن بپرسم ، ترجیح می دهم خودتان را با استفاده از سبک خاصی در کار خود تعریف کنید. این به معنای پیاده سازی ذهنیت یکسان در طراحی های شما است ، بنابراین وقتی افراد به نمونه کارهای شما نگاه می کنند همه چیز یکسانی را می گویند: بسیار خلاقانه / حداقل / حرفه ای / براق / و غیره

3. یک آرم مناسب دریافت کنید
آرم های شخصی
مجموعه ای از آرم های شخصی که منطقی هستند: اسکار موریس ، میکائیل آیدنبرگ ، فریزر دیویدسون ، لومن بیگوت

آرم فریلنسر باید عالی باشد ، زیرا این یکی از اولین مواردی است که مشتریان بالقوه شما در کنار نمونه کارهای شما مشاهده می کنند. مگر اینکه در مورد جذب مشتری جدید آنقدر دیوانه نشوید ، واقعاً هیچ بهانه ای برای داشتن یک آرم قدیمی ندارید.

همچنین توجه داشته باشید که شما نه یک شرکت بزرگ هستید و نه یک چهره عمومی بسیار شناخته شده هستید ، بنابراین آرم شما باید خود را معرفی کند و در مورد شخصیت شما صحبت کند. اختصار نام یا استفاده از مفهومی کاملاً انتزاعی معمولاً ایده خوبی برای انتقال پیام نیست.

4. به جامعه بازگردانید
انجمن
GraphicBurger می داند چگونه به جامعه بازگرداند.

من عاشق ایجاد مجالس رایگان برای جامعه طراحی هستم (به عنوان مثال آموزش ها یا پست های آموزشی مانند این مورد) از آنجا که من در گذشته بسیار از دیگران استفاده کرده ام و همیشه از افراد پشت سر آنها قدردانی کرده ام. من همچنین مجموعه ای از آموزش های فتوشاپ را در کانال Youtube خود نگهداری می کنم تا افراد بتوانند سریع فنون را بیاموزند که می توانند بلافاصله از آنها استفاده کنند. این نحوه بازپرداخت را انتخاب می کنم و همچنین به افزایش آگاهی و ایجاد تصویر عمومی کمک می کند.

5. یک نمونه کارها و وبلاگ به روز شده را نگه دارید
نمونه کارها
CreativeMints نمونه کارهایی دارد که همه را به باد می دهد!

نمونه کار آنلاین ، خون موجود در بدن یک فریلنسر است. اگر تازه نباشد ، شما مرده اید. آن را به روز نگه دارید و فقط بهترین کارهای مطلق خود را به نمایش بگذارید. حداقل به همان اندازه که در آرم خود سرمایه گذاری کرده اید ، سرمایه گذاری کنید. مهم نیست که کار شما چقدر جذاب است اگر هنوز در آن دامنه رایگان .wordpress با موضوع پیش فرض باشید.

داشتن یک وبلاگ یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن برخی از افکار شما است. حداقل هر چند هفته یک بار پست کنید و آن را با فیس بوک یا سالنامه دبیرستان اشتباه نگیرید: این پست ها توسط مشتری های بالقوه خوانده می شود ، بنابراین تبلیغات خارج از موضوع یا تصاویر عجیب و غریب بدون زمینه منطقی نیست.

6. شخصیت خود را به نمایش بگذارید
شخصیت 2
سایت FortySevenMedia شخصیت این دو نفره را پرتلاش می کند:

مردم یک داستان خوب را دوست دارند. اگر یکی دارید ، لطفاً آن را با دنیا به اشتراک بگذارید. اگر یکی ندارید ، سوار آن شوید. این بدان معنی است که شما باید نشان دهید فردی با اعتقادات خاص ، شوخ طبعی و شخصیت هستید. مشتریان برخی از بینش های شخصی را تحسین می کنند ، بنابراین آنها می دانند که با زامبی بی مغزی که حرف جالبی برای گفتن ندارد ، روبرو نیستند. مثل همیشه ، آن را کوتاه و ساده نگه دارید.

https://en.99designs.de/blog/tips/6-ways-to-establish-a-brand-as-a-freelancer/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *