چگونه برندهای پخش ویدیو می توانند توجه مخاطبان را جلب کنند

عصر طلایی استریمینگ است. با بیش از 300 برنامه و سرویس پخش ویدئویی که تنها در ایالات متحده موجود است، طرفداران بیش از هر زمان دیگری در مورد آنچه که تماشا می کنند و چگونه انتخاب می کنند. خدمات ویدیویی – آنها همچنین در حال انجام تحقیقات خود هستند و به دنبال مارک هایی هستند که با ارزش ها و نیازهای آنها همسو باشد

چگونه سرویس‌های پخش می‌توانند متمایز باشند و به اطلاع‌رسانی و آموزش مخاطبان در هنگام بررسی گزینه‌های خود کمک کنند؟ آمازون ادز و کانتار یک نظرسنجی انجام دادند تا بهتر بفهمند چه چیزی برای استریم مخاطبان مهم است و چگونه برندها می توانند در طول سفرهای خرید و سرگرمی خود با آنها ارتباط برقرار کنند. این چیزی است که ما یاد گرفتیم.

 

بینندگان در حال سنجیدن گزینه های خود هستند

مصرف‌کننده معمولی مشترک چهار سرویس پخش ویدیوی پولی می‌شود. چگونه تصمیم می‌گیرند کدام سرویس را انتخاب کنند؟

هزینه عامل مهمی است. نزدیک به یک سوم از استریمرهای مورد بررسی فکر می‌کنند که برای سرویس‌های استریم هزینه زیادی می‌پردازند. در میان کسانی که تحقیقات آنلاین انجام دادند، 42٪ گزارش کردند که به دنبال مقایسه قیمت ها یا یافتن تبلیغات هستند

محتوا همچنین برای بسیاری از پخش‌کننده‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند، و پخش‌کننده‌های سنگینی که مشترک 3 یا بیشتر برنامه‌ها هستند، عمدتاً به سمت خدماتی کشیده می‌شوند که محتوای انحصاری ارائه می‌دهند.

برندهای پخش جریانی که به دنبال بخشی از مجموعه در نظر گرفتن هستند ممکن است در نظر داشته باشند که معاملات و مزایای برند را برجسته کنند که در پیام های آنها با مصرف کنندگان طنین انداز می شود. به عنوان مثال، برندهایی که علاقه مند به برقراری ارتباط با مشتریان جریان سنگین هستند، ممکن است بخواهند جدیدترین محتوای منتشر شده و موارد انحصاری خود را مورد توجه قرار دهند.

 

مخاطبان استریم علایق و نیازهای مختلفی دارند

مخاطبان پخش جریانی طیف وسیعی از علایق دارند و گزینه‌های خدمات مختلفی را متناسب با نیازهای منحصر به فرد خود جفت می‌کنند. اگرچه اکثر مصرف کنندگان حداقل یک سرویس پولی مشترک می کنند، خدمات پشتیبانی شده از تبلیغات نیز در حال افزایش است: 63 درصد از استریمرهایی که گزارش دادند از آمازون خرید می کنند، هم از خدمات پولی و هم از خدمات پشتیبانی شده تبلیغاتی استفاده می کنند.

وقتی صحبت از محتوا به میان می‌آید، بینندگان بیشتر از فیلم‌ها به نمایش‌های تلویزیونی هدایت می‌شوند: 48 درصد از پخش‌کنندگان مورد بررسی در سرویسی بر اساس گزینه‌های تلویزیونی مشترک شدند در مقایسه با 38 درصدی که انگیزه یک فیلم خاص را داشتند.7 ترجیحات تماشای آنها نیز متفاوت است: مشترکین پولی تمایل بیشتری به پخش انیمیشن و برنامه های ورزشی داشتند، در حالی که مشتریانی که از تبلیغات پشتیبانی می کردند محتوای غربی و تعلیق بیشتری را تماشا می کردند.

این بینندگان همچنین علایقی دارند که فراتر از فیلم و تلویزیون است. برای مثال، مخاطبان پخش جریانی که گزارش کردند از فروشگاه آمازون خرید می‌کنند، گفتند که دسته‌بندی‌ها و مارک‌های تجاری مرتبط با تغذیه و سلامتی و مواد مصرفی خانگی نیز هستند.

تبلیغات آمازون می تواند به برندها کمک کند تا با مخاطبان مرتبط ارتباط برقرار کنند، چه آنها در حال خرید آخرین روندهای سلامتی هستند یا از محتوای موجود در Fire TV خود لذت می برند.

دستیابی به مخاطبان جریان
مخاطبان خیلی زود، قبل از شروع پخش، توجه می کنند. 29 درصد از پخش‌کنندگان گفتند که متوجه تبلیغات قبل از پخش شده‌اند، و اکثریت آنها به یک سرویس جدید ملحق شده‌اند یا یک برنامه پخش جریانی را بیش از یک هفته قبل از نمایش یک نمایش یا فیلم خاص دانلود کرده‌اند. مشترک شدن در یک سرویس پس از نمایش. 11 برندهای پخش جریانی ممکن است بخواهند تبلیغات را زودتر در نظر بگیرند تا قبل از یک اولین نمایش بزرگ، سر و صدا ایجاد کنند و کمپین های خود را برای ایجاد هیجان پس از نمایش گسترش دهند.

از آنجایی که مخاطبان پخش جریانی در نظر می گیرند که کدام خدمات برای آنها مناسب است، برندها ممکن است بخواهند از پخش جریانی تلویزیون و تبلیغات ویدیویی آنلاین استفاده کنند. این راه‌حل‌ها می‌توانند به برندها کمک کنند تا در کنار محتوای ممتاز در تلویزیون IMDb، Twitch و موارد دیگر نمایش داده شوند تا با مخاطبان درگیر ارتباط برقرار کنند. تبلیغات آمازون می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که برند شما برای زمان نمایش آماده است.

https://advertising.amazon.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *