8 اشتباه فنی رایج در سئو سایت

سئو فنی می تواند دلهره آور باشد.

این یک رشته بسیار عظیم است که می تواند دشوار باشد که می داند حتی از کجا شروع کند.

علاوه بر این ، اگر در حین کار با SEO فنی خود اشتباه کنید ، می توانید تمام تلاش های خود را در زمینه بازاریابی دیجیتال از بین ببرید. اما واقعیت این است که اگر پایه های فنی صحیحی در سرتاسر سایت شما برای مقاصد جستجوگر وجود نداشته باشد ، شما نمی خواهید برای هر کلمه کلیدی که برای آن رتبه بندی می شود رتبه بندی کنید.

از همین رو:

مارک های سازمانی از SEO فنی به عنوان موفق ترین استراتژی خود نام بردند. (وضوح سئو)
59٪ از متخصصان سئو اظهار داشتند که بهینه سازی فنی در سایت موثرترین استراتژی سئو مورد استفاده است. (متوسط)
بعلاوه ، اگر پشت پرده SEO فنی نگاه نمی کنید ، حتی می توانید یک کلید در کار داشته باشید که می تواند باعث ایجاد یک فاجعه شود. فقط از ASOS س mistakesال کنید ، که اشتباهات سئو آن 87٪ سود را کاهش داده است.

اگر می خواهید برای کلمات کلیدی مورد نظر خود بر Google تسلط داشته باشید ، باید SEO فنی خود را جدی بگیرید. خبر خوب این است که برای رفع رایج ترین اشتباهات فنی SEO که بیشتر مشاغل کوچک مرتکب می شوند ، نیازی نیست که یک جادوگر فنی باشید.

و همانطور که بعداً بحث خواهیم کرد ، لازم نیست SEO فنی شما برای رتبه بندی سایت شما بدون نقص باشد. ما از هنر SEO فنی تخریب خواهیم کرد و در مورد رفع اشتباهات اساسی که بیشتر سایتها مرتکب می شوند به شما توصیه عملی می کنیم.

سئو فنی چیست؟
SEO فنی چتر گسترده ای است که شامل هر فرآیند فنی است که برای بهبود قابلیت جستجوی ارگانیک سایت شما در نظر گرفته شده است. اگر سایت شما موتورهای جستجو را سریعتر یا آسان تر برای خزیدن ، فهرست بندی و درک کند ، SEO فنی است.

قطعات اصلی پازل فنی SEO شامل موارد زیر است:

ساختار سایت و ساختار URL شما
روش استفاده از HTTPS ، JavaScript ، داده های ساخت یافته و hreflang در سراسر سایت شما
سرعت بارگذاری سایت شما چقدر است
تحقیق کلمات کلیدی
ممیزی سایت
نقشه های سایت XML
محتوای نازک و تکراری
404 صفحه ، 301 تغییر مسیر و برچسب های متعارف
تجزیه و تحلیل داده های Google Analytics و Search Console
همانطور که مشاهده می کنید ، سئو فنی حوزه های زیادی را پوشش می دهد. همچنین با بسیاری از رشته های دیگر بازاریابی دیجیتال عبور می کند.

به عنوان مثال ، هر استراتژی بازاریابی محتوایی که ارزش آن را داشته باشد ، مبتنی بر تحقیق کامل در مورد کلمات کلیدی است ، در حالی که استفاده صحیح از hreflang به همان اندازه که در مورد سئو سایت است ، در مورد دسترسی سایت شما است.

چرا سئو فنی مهم است؟
شما می توانید بهترین محتوا را در جهان ایجاد کنید و بزرگترین کمپین تبلیغاتی را در تمام زمانها برپا کنید. اما اگر SEO فنی شما کم باشد ، شما از نظر کلمات کلیدی مورد نظر خود رتبه بندی نخواهید کرد.

این به این دلیل است که Google می خواهد بهترین تجربه کاربر ممکن را به جستجوگران ارائه دهد ، بنابراین به سایت های سریع امکان تقدم نتایج جستجو را می دهد.

اگر از طریق SEO فنی خود پایه ریزی لازم را ندارید ، نمی توانید در نتایج جستجو هیچ مرجعی ایجاد کنید. و اگر رقبای شما جنبه های فنی سایت خود را بهینه کرده اند ، به طور جدی تلاش خواهید کرد تا در نتایج جستجو با آنها همگام شوید.

بعلاوه ، اگر بالای SEO فنی خود نباشید ، ممکن است مرتکب یک اشتباه جدی شوید که کل استراتژی SEO شما را به کلی از بین می برد. به عنوان مثال ، سو the استفاده از پرونده robots.txt شما می تواند کل سایت شما را از خزنده های Google مسدود کند.

آیا برای انجام SEO فنی نیازی به توسعه دهنده ندارم؟
یک نکته مهم که باید به آن توجه کنید این است که برای بهره مندی از سئو فنی SEO ، نیازی به توسعه دهنده نیست.

این بسیار مهمتر است که شما درک کنید موتورهای جستجو چگونه کار می کنند و چگونه می توانید تغییراتی را که می خواهید در سایت خود ایجاد کنید به یک توسعه دهنده نسبت دهید تا اینکه چگونه خودتان کدگذاری کنید.

قطعاً از درک اساسی HTML ، CSS و JavaScript بهره خواهید برد تا از تلاش های فنی SEO خود بیشترین بهره را ببرید. اما فکر نکنید که لازم است خودتان یک وب سایت بسازید تا بتوانید SEO فنی سایت خود را به شدت بهبود ببخشید ، مخصوصاً با وجود همه افزونه هایی که برای سهولت زندگی بازاریاب ها طراحی شده است.

8 رایج ترین اشتباهات فنی در سئو

سئو فنی سایت شما برای موفقیت در موتورهای جستجو بسیار مهم است و شما برای ایجاد پیشرفت در سایت خود که به افزایش قابلیت جستجو در سایت شما کمک می کند ، به مدرک علوم کامپیوتر نیاز ندارید.

اما شما از کجا شروع می کنید؟ در اینجا بزرگترین اشتباهات فنی صاحبان مشاغل – و نحوه رفع آنها وجود دارد:

1. کلمات کلیدی اشتباه را هدف قرار دهید
الگوریتم Google تعداد معدودی از فاکتورها را در هر صفحه تجزیه و تحلیل می کند تا مشخص کند برای کدام یک از نتایج جستجو مرتبط است. این عوامل به شما فرصتی می دهد که به Google بگویید دقیقاً یک صفحه چیست – و برای چه کلمات کلیدی می خواهید رتبه بندی کند.

صفحات خود را برای کلمات کلیدی بهینه کنید و همه برنده شوند:

Google به راحتی می تواند دقیقاً بفهمد صفحه شما در چه زمینه ای است و از آن در س inالات مربوطه استفاده می کند.
کاربران Google بهترین نتیجه را برای جستجوهای خود می گیرند.
محتوای شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما رتبه بندی می شود و ترافیک مربوطه را به سایت شما هدایت می کند.
کلمات کلیدی اشتباه را با یک صفحه – یا اصلاً – هدف قرار دهید و برای عباراتی که می توانند در کسب و کار شما تفاوتی ایجاد کنند رتبه بندی نخواهید شد.

به عنوان مثال ، بدون هدف قرار دادن کلمه کلیدی ، G2 در بالای صفحه قرار نمی گیرد نتایج جستجوی ارگانیک برای اصطلاحی به اندازه “نرم افزار CRM” رقابتی است:

برای اطمینان از اینکه دارای رتبه بندی برای کلمات کلیدی هدف خود هستید:

آن را کلمه به کلمه در برچسب عنوان صفحه خود قرار دهید (ترجیحاً به عنوان اولین کلمات ، البته به شرطی که این امر به خواندن قابل خواندن نیاز نداشته باشد).
آن را در URL صفحه قرار دهید (ترجیحاً کلمه به کلمه اگر در ساختار URL شما کار کند)
آن را کلمه به کلمه در برچسب H1 صفحه خود قرار دهید
آن را در 200 کلمه اول محتوای بدن صفحه کلمه به کلمه قرار دهید
انواع آن را در کل صفحه بگنجانید
انواع مختلفی از اصطلاحات را به عنوان زیر عنوان در کل صفحه وارد کنید
کلمات کلیدی LSI را در کل مطالب خود بگنجانید (کلمات کلیدی مرتبط که یک مقاله جامع باید شامل “بسکتبال” و “شیکاگو بولز” در مقاله ای درباره مایکل جردن داشته باشد)
مشاهده خواهید کرد که صفحه نرم افزار CR2 G2 همه این کادرها را علامت گذاری می کند:

نرم افزار CRM ، G2

اگر این کار را نمی کرد ، با توجه به رقابتی بودن این اصطلاح برای کسب رتبه تلاش می کرد. مطمئناً ، اگر موفقیت در جستجوگرها به راحتی دنبال کردن این مراحل برای هر صفحه در سایت شما بود ، همه ما در بالای نتایج جستجوی Google برای کلمات کلیدی مورد نظر خود قرار می گرفتیم.

اما در مورد بهینه سازی صفحات برای کلمات کلیدی مورد نظر خود ، بهترین روش ها را دنبال نکنید و به سادگی برای هر اصطلاحی که ارزش رتبه بندی داشته باشید ، رتبه بندی نخواهید کرد.

چگونه می توان کلمات کلیدی را هدف قرار داد
موارد مهم دیگری برای موفقیت در سئو شما وجود دارد از این که کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید. برای اطمینان از کلیدواژه هایی که بیشترین سود را برای تجارت شما دارند ، تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی انجام دهید.

در طی این فرآیند ، از انجام تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی رقیب غافل نشوید تا مطمئن شوید هیچ شرطی را که رقبای شما برای رتبه بندی خود از دست می دهند ، از دست نمی دهید. ادعای مقام برتر این اصطلاحات با یک سنگ به دو پرنده برخورد می کند – در حالی که رقابت را کاهش می دهد ، قابلیت جستجو را افزایش می دهد.

اشتباهات رایج در هنگام بهینه سازی صفحه برای یک کلمه کلیدی
انتخاب کلمه کلیدی اشتباه. تا حد زیادی ، بزرگترین اشتباهی که بازاریابان هنگام بهینه سازی یک صفحه می کنند ، انتخاب کلمه کلیدی اشتباه است. از Manhattan Tech Support مثال بزنید ، مشاغلی که خدمات خود را فقط در شهر نیویورک ارائه می دهد اما این صفحه خدمات را برای اصطلاح عمومی “خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده” بهینه کرده است:
منهتن آن را پشتیبانی می کند

منبع: صفحه Manhattan Tech Support’s Managed IT Services

در نتیجه ، این صفحه در انتهای اولین صفحه نتایج Google برای عبارت “خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده NYC” ظاهر می شود ، علیرغم اینکه این کلمه کلیدی است که باید مستقیماً هدف آن قرار گیرد:

تغییر کلمه کلیدی هدف این صفحه یک تغییر ساده است که اگر بخواهد رتبه خود را برای این مدت فقط چند نقطه بهبود بخشد ، می تواند در نهایت تأثیر اساسی در خط تولید این کسب و کار کوچک داشته باشد.

کلمات کلیدی مورد نظر خود را مرور کنید – مخصوصاً با صفحات کلیدی خدمات خود – و مطمئن شوید که دقیقاً با آنچه که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید مطابقت دارند تا اطمینان حاصل کنید که اشتباه مشابهی مرتکب نشده اید.

2. پر کردن کلمات کلیدی
یکی دیگر از اشتباهات رایج پر کردن کلمات کلیدی است – این عمل مجبور کردن کلمه کلیدی خود به تعداد غیر طبیعی بارها به محتوای خود است. اگرچه قبلاً این روش تاکتیکی م ofثر در روزهای اولیه جستجو بود ، اما این یک عمل فوق العاده منسوخ شده است که در واقع امروز از طرف Google مجازات می شوید.

در طول مقاله خود چند بار کلمه کلیدی خود را به روشی طبیعی ذکر کنید ، اما مطمئن باشید که آن را در هر پاراگراف امتحان نکنید

3. عدم توجه به قصد جستجوگر
قبل از اینکه هر صفحه را برای یک کلمه کلیدی بهینه کنید ، مطمئن شوید که محتوای آن با هدف جستجوگر مطابقت دارد.

اگرچه اپل دوست دارد در اصطلاح “بهترین تلفن های هوشمند” در رتبه اول قرار گیرد ، کاربرانی که برای این اصطلاح در Google جستجو می کنند به دنبال مقایسه بی طرفانه هستند و آنها نمی خواهند این مورد را از یکی از بزرگترین مارک های گوشی های هوشمند دریافت کنند.

بنابراین قبل از مسابقه دادن برای رتبه بندی یک کلمه کلیدی ، بررسی کنید که چه نوع محتوایی در بالای نتایج Google برای آن نشان داده می شود و مطمئن شوید محتوای تولید شده شما با آن همسو است.

اگر برای مدت زمانی نتوانید محتوای واقعی و با کیفیت تولید کنید – همانطور که اپل نمی توانست برای “بهترین تلفن های هوشمند” استفاده کند ، تلاش شما برای بهینه سازی کلمات کلیدی دیگر بهتر است ، حتی اگر ماهانه جستجو کمتری داشته باشند.

4. سرعت سایت کم است
اگر سایت شما به آرامی بارگیری شود ، رتبه بندی شما آسیب می بیند. سرعت سایت نه تنها یک عامل رتبه بندی مستقیم است ، بلکه تأثیر زیادی بر روی سیگنال های UX دارد که Google برای اندازه گیری کیفیت سایت استفاده می کند.

به عنوان مثال ، اگر بارگیری وب سایت شما دو ثانیه بیشتر طول بکشد ، نرخ پرش 50٪ افزایش می یابد. و هرچه افراد از سایت شما گزاف گویی کنند ، صفحه های نتایج موتور جستجو را پایین می آورید.

بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که بهینه سازی سرعت سایت در بالای لیست کارهای فنی SEO شما قرار دارد.

اشتباهات رایج در مورد سرعت سایت

استفاده از پرونده های رسانه ای فشرده نشده پرونده های رسانه ای فشرده نشده می توانند سرعت سایت شما را متوقف کنند. کافیست از Dollar Shave Club ، که صفحه اصلی آن کمترین سرعت ممکن سایت را با توجه به ابزار GoogleS PageSpeed ​​Insights به دلیل پخش ویدئوی خودکار که بارگیری آن به سن بالایی نیاز دارد ، داشته باشید:
سرعت صفحه dsc

با احتیاط و مراقب باشید که بیش از حد si خود را حفظ نکنید ، از سرعت سایت مانند این فاصله بگیرید

با بیش از حد بسیاری از پرونده های رسانه ای فشرده نشده با بارگیری بهینه و تنبل تصاویر و همچنین استفاده از حافظه پنهان مرورگر ، می توانید از این امر اطمینان حاصل کنید.

5. بی توجهی به سایت موبایل خود
امروزه ، بیشترین میزان بازدید وب سایت ها از طریق تلفن های همراه است. علاوه بر این ، سایت موبایل شما در حال تبدیل شدن به اهمیت بیش از هر زمان دیگری است ، با Googling در حال حاضر نمایه سازی فقط برای تلفن همراه را ارائه می دهد.

این بدان معناست که به زودی ، تنها نسخه سایت شما در فهرست Google نسخه موبایل خواهد بود. این یک مشکل بزرگ برای هر سایتی است که در دام یک Gift Personalized افتاده است – سرعت سایت دسکتاپ خوب اما سرعت سایت موبایل یخبندان:

تعاملی بودن نسخه موبایل این سایت بیش از 14 ثانیه بیشتر از نسخه دسک تاپ طول می کشد.

برای جلوگیری از اشتباه مشابه ، حتماً هر دو نسخه سایت خود را در ابزار PageSpeed ​​Insights گوگل بررسی کرده و تغییراتی را که سرعت سایت تلفن همراه شما را بهبود می بخشد ، قبل از فهرست بندی فقط برای تلفن همراه در Google ، اولویت بندی کنید.

6. ضعف معماری سایت
معماری سایت یکی از نادیده گرفته شده ترین جنبه های سئو فنی است. با این حال ، این ابزاری فوق العاده قدرتمند است که می تواند برای توزیع موثر ارزش پیوند در سراسر سایت شما مورد استفاده قرار گیرد.

با استفاده هوشمندانه ، از پیوندهای داخلی می توان بهره گرفت تا به صفحات کمتر تاسیس شده شما معتبرترین صفحات افزایش یابد.

علاوه بر این ، معماری سایت شما یکی از معدود اهرم های SEO است که می توانید 100٪ در کنترل خود داشته باشید. شما می توانید بدون اینکه به عوامل خارجی اعتماد کنید ، دقیقاً بر نحوه انتشار ارزش ویژه پیوند در سایت خود تأثیر بگذارید.

یک رویکرد به خصوص موثر در معماری سایت ایجاد خوشه های موضوعی است که اقتدار و ارتباط سایت شما را در یک موضوع خاص ایجاد می کند. خوشه بندی و بهم پیوند دادن موضوع دقیقاً نحوه تأیید قدرت G2 است و اگر می خواهید از این روش پیروی کنید ، روشی است که ما توصیه می کنیم.

پیوند بین منابع مرتبط برای ایجاد یک خوشه موضوع نیز پیچیده نیست ، زیرا این بخش در انتهای راهنمای مدارس بهترین ارزش برای ارزان ترین برنامه های آنلاین MBA نشان می دهد:

می توانید با یک نگاه مشاهده کنید که چگونه ایجاد یک خوشه از این صفحات به ایجاد اقتدار بهترین مدارس ارزشی در موضوع برنامه های MBA کمک می کند ، خصوصاً که هر یک از این منابع مرتبط بین یکدیگر پیوند دارند.

البته معتبرترین صفحه سایت ها صفحه اصلی آن است. یک روش ساده برای کمک به اینکه هرچه سریعتر مطالب جدید در SERP تثبیت شوند ، افزودن بخشی به صفحه اصلی خود است که به طور خودکار به جدیدترین مطالب شما پیوند می یابد.

با این کار ارزش پیوند مستقیماً از ثابت ترین صفحه به جدیدترین صفحات شما ارسال می شود و به شما کمک می کند تا به سرعت قدرت آنها را افزایش دهید.

همانطور که در این بخش از صفحه اصلی Looka نشان داده شده است:

فراتر از این تکنیک های خاص ، حتماً از هر فرصتی که می یابید برای ایجاد ارتباط طبیعی بین صفحات سایت خود استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا جایی که ممکن است ساختار پیوند داخلی پیچیده ای وجود داشته باشد ، که به صفحات با اعتبار کمتر در سراسر سایت شما باعث افزایش SEO می شود.

7. غفلت از داده های ساخت یافته
درک سایت شما برای Google آسان تر است ، بیشتر مورد علاقه الگوریتم آن قرار می گیرد.

داده های ساختاری یا علامت گذاری طرحواره راهی برای صحبت مستقیم با موتورهای جستجو است تا مجبور نشوند برای تفسیر محتوای سایت شما کار کنند.

به جای اینکه از Google بخواهید زمینه یک محتوای خاص را حدس بزند ، می توانید به Google دقیقاً بگویید چه نوع اطلاعاتی را تفسیر می کند – بدون اینکه تجربه بازدیدکنندگان انسانی را تغییر دهید.

این به گوگل اجازه می دهد تا سایت شما را به طور مثرتر خزیده و ایندکس کند ، که باعث بهبود رتبه بندی ارگانیک شما می شود. علامت گذاری محتوای شما با داده های ساختاری همچنین به این معنی است که می تواند به عنوان یک قطعه غنی در نتایج Google ظاهر شود.

این اطلاعات اضافی را در بالای عنوان و توضیحات اضافه می کند و صفحه شما را برای جستجوگران جذاب تر می کند:

کلوچه های شکلاتی

دستور کوکی برش شکلات Tasty’s به عنوان یک قطعه غنی در SERP ظاهر می شود

این امر به ویژه می تواند در افزایش نرخ کلیک در صفحات محصول مثر باشد. به عنوان مثال ، با استفاده از داده های ساخت یافته برای نشان دادن رتبه 4.4 ستاره خود در بررسی Google ، Jitbit سیستم بلیط helpdesk خود را از رقابت در SERP جدا کرده است:

داده های ساختاری همچنین به شما این امکان را می دهد تا در ویژگی های SERP مانند چرخ فلک ، افزایش املاک و مستغلات خود در نتایج Google برای کلمات کلیدی مورد نظر خود ظاهر شوید:

بیسکویت ها

نمونه ای از چرخ و فلک دستور العمل از گالری جستجوی Google

نحوه استفاده از داده های ساخت یافته
داده های ساختاری جنبه دیگری از SEO فنی است که صحیح تر شدن آن به نفع همه است:

این به گوگل امکان می دهد تا با نتایج جستجوی بهتر به کاربران خود خدمات ارائه دهد.
به کاربران گوگل تجربه بهتری می دهد.
این توانایی شما را برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی هدف شما و ادعای مالکیت اضافی SERP افزایش می دهد.
به همین دلیل ، Google دستورالعمل های داده ای ساختاری ایجاد کرده است که می توانید برای اجرای هرچه بهتر طرحواره دنبال کنید.

شما همچنین می توانید واژگان کامل داده ساختار یافته o را پیدا کنید

n Schema.org برای یافتن بهترین علامت گذاری برای استفاده در هر نمونه. مطمئناً اگر برنامه نویس نیستید ، نمی خواهید در قسمت انتهایی سایت خود تغییراتی ایجاد کنید.

خوشبختانه افزونه های زیادی مانند Schema App Structured Data for WordPress وجود دارد که به شما امکان می دهد داده های ساخت یافته را بدون نیاز به لمس کد منبع به صفحات خود اضافه کنید.

برای بهترین نتیجه ، با خواندن دستورالعمل های Google ، با اصول مقابله کنید و سپس از یک افزونه استفاده کنید تا نیازی به تهیه یک برنامه نویس برای پیاده سازی هر قسمت از نشانه گذاری طرح برای شما نباشد.

8. عدم برخورد با محتوای تکراری
محتوای تکراری – داشتن محتوای یکسان در چندین صفحه در سایت شما – می تواند توانایی شما در رتبه بندی برای کلمات کلیدی مورد نظر شما را خراب کند.

این نه تنها سایت شما را متورم کرده و درک آن برای موتورهای جستجو (و کاربران) دشوار است ، بلکه منجر به مسائل کلمه کلیدی در مورد آدم خواری می شود که می تواند به طور جدی پتانسیل رتبه بندی شما را مختل کند.

بیشتر اوقات ، محتوای تکراری بیش از یک اشتباه انسانی ناشی از یک مسئله فنی است. به عنوان مثال ، سیستم مدیریت محتوا ممکن است دو نسخه از صفحه ایجاد کند: نسخه ای که به بک اسلش ختم شود و دیگری که خیر. یا یکی دیگر از مواردی که حلقه URL با حروف بزرگ شروع می شود و دیگری که کاملاً کوچک است.

از نظر Google ، هر یک از این URL ها صفحات مستقلی هستند:

سایت.com / مثال
site.com/example/
site.com/ مثال
site.com/Example/
و این تمام نیست. مشکلات محتوای تکراری نیز می تواند به دلیل نسخه www و غیر www یا نسخه http و https یک سایت توسط Google نمایه شود.

اگر صفحه ای به صورت site.com/example و site.com/catagory/example وجود داشته باشد همچنین می توانید با مشکلات محتوای تکراری مواجه شوید.

چگونه مسائل محتوای تکراری را شناسایی و برطرف کنیم

همانطور که مشاهده می کنید ، روش های زیادی برای ایجاد محتوای تکراری وجود دارد. خوشبختانه ، حل این یک فرایند ساده (اگرچه وقت گیر است) است.

ساده ترین راه برای شناسایی اینکه آیا سایت شما از هرگونه محتوای تکراری رنج می برد ، استفاده از یک خزنده سایت برای گرفتن تصویر کامل از هر URL مرتبط با سایت شما است.

از آنجا می توانید موارد محتوای تکراری را پیدا کرده و آنها را برطرف کنید.

ابتدا یک ساختار URL را انتخاب کنید که می خواهید در سراسر سایت خود قرار داشته باشد (یعنی site.com/example یا site.com/example/).
سپس ، از 301 تغییر مسیر و برچسب های متعارف استفاده کنید تا به Google صریح بگوید کدام URL ها صفحات تکراری هستند و کدام نسخه های واقعی.
پس از این ، شما باید از طریق سایت خود وارد شده و پیوندهایی را که اکنون به صفحات هدایت یا متعارف شده اشاره دارند تغییر دهید تا آنها به نسخه اصلی محتوا اشاره کنند.
خلاصه
اگر سایت شما دچار مشکلات فنی SEO باشد ، به طور جدی در رتبه بندی کلمات کلیدی مورد نظر خود تلاش خواهد کرد.

و گرچه SEO فنی می تواند دلهره آور باشد ، اما امیدوارم که شما اکنون پنج زمینه را درک کرده اید که می توانید امروز آنها را برطرف کنید – بدون نیاز به تخصص فنی. این به شما بهترین شانس ممکن را می دهد تا از رقابت پیشی بگیرید و از بقیه تلاش های بازاریابی دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرید.

https://learn.g2.com/technical-seo-mistakes

Post Author: rezaf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *