7 بهترین جایگزین Wix برای ایجاد وب سایت DIY

Wix توسط بسیاری دوست دارد … اما نه همه. Wix که در بین بهترین سازندگان وب سایت برای مشاغل کوچک مورد علاقه است ، در ساده سازی طراحی وب برای افرادی که تجربه طراحی قبلی ندارند ، برتری دارد. اما با توجه به اینکه نقاط کوری دارد ، شاید بهتر باشد یکی از این گزینه های Wix را انتخاب کنید.

در زیر ، 7 بهترین جایگزین Wix را مقایسه می کنیم تا بتوانید همه گزینه های خود را بررسی کنید. پس از کمی بررسی مشکلات Wix ، سایر انتخاب های شما را بر اساس ویژگی ها ، قیمت ، مزایا و معایب و نوع کاربری که برای آنها توصیه می شود ، تجزیه می کنیم.

توجه: همه قیمت های ذکر شده هنگام پرداخت سالانه است.

چرا ممکن است به جایگزین های Wix احتیاج داشته باشید

بر اساس آمار ToolTester ، Wix یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت میزبان در حال حاضر است.

این عنوان را با ترکیب یک رابط کاربر پسند که برای مبتدیان آسان است با گزینه های سفارشی سازی بیشتر نسبت به همتایان سازنده سایت خود DIY آسان می کند. Wix به عنوان یک راه حل عالی برای طراحی وب ، هم برای استارتاپ های بی تجربه و هم برای برندهای معتبر جذابیت دارد.

اما با وجود پیروزی هایش ، Wix دارای معایبی است. از یک جهت ، گزینه های ارزان تر زیادی وجود دارد. اگرچه Wix یک برنامه رایگان محدود ارائه می دهد ، اما برای حذف تبلیغ خودکار Wix که روی صفحه شما چسبانده شده است ، باید هزینه کنید. و در حالی که برنامه های پولی بسیار گران نیستند ، اما هنوز هم می توانید خدمات مشابه یا قابل مقایسه را از گزینه های Wix با هزینه کمتر پیدا کنید.

یکی دیگر از شکایات رایج در مورد Wix زمان بارگذاری است که هر چه سایت شما بزرگتر باشد بدتر می شود. در حالی که Wix برای سایتهای کوچک مانند صفحات فرود یا نمونه کارها خوب کار می کند ، هر افزودنی آن را برای بازدیدکنندگان شما کند می کند. برای سایتهای بزرگ یا فروشگاههای تجارت الکترونیک با محصولات زیاد ، غیرقابل اجرا می شود.

همه و همه ، محبوبیت و تبلیغات ممکن است ایرادات را جبران نکند ، به ویژه اگر بودجه کافی برای کفش دارید یا نیاز به ساخت یک سایت بزرگ دارید. در این صورت ، بسیاری از گزینه های Wix وجود دارد که به همان اندازه خوب هستند…

بیایید با رقیب مستقیم Wix ، Squarespace ، دیگر رهبر بازار برای سازندگان سایت DIY کاربر پسند شروع کنیم.

Squarespace بسیار شبیه Wix است ، با رابط کاربری برای مبتدیان ، اما گزینه های سفارشی سازی پیشرفته تر از سایر سازندگان سایت ساده تر. تفاوت ، اگرچه ظریف است ، این است که Squarespace کمی پیشرفته تر از Wix است ، که به معنی چند گزینه طراحی بیشتر ، اما کمی بیشتر منحنی یادگیری است.

Squarespace همچنین به دلیل قالب های بصری خود معروف است که به طور متوسط بهتر از قالب های Wix در خارج از جعبه هستند. با این حال ، فاقد افزونه ها و برنامه های جایگزین های دیگر Wix است ، به این معنی که شما تقریباً تنها با آنچه Squarespace ارائه می دهد گیر کرده اید.

https://99designs.com/blog/web-digital/wix-alternatives/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *