ایده های مخصوص ۹ تا ۱۲ مهرماه

بلاگ اَد, ایده های مخصوص ۹ تا ۱۲ مهرماه

بلاگ اَد از ماه جاری قصد دارد به بیان رویدادهایی که در هرماه وجود دارد بپردازد و رویدادهای مهم آن ماه را کامل‌تر و با جزئیات بیشتر تشریح کند مانند نمونه کمپین‌های خارجی که در سال‌های پیش در آن رویداد برگزار شده‌اند و یا کمپین‌های داخلی موفقی که در سال های گذشته در آن روز بهترین بازده را داشته اند.

۹ مهر _روز جهانی گیاه خواری
همه ساله افراد بسیار زیادی هستند که تصمیم می گیرند زندگی سالم تری را تجربه کنند که این تصمیم بر می گردد به رژیم غذایی آن ها، که با یک مسئولیت پذیری اجتماعی همراه می باشد. این افراد به زندگی حیوانات اهمیت بیشتری می دهند و زندگی با کیفیت و طولانی برایشان مهم تر می باشد تا اینگونه با رژیم گیاه خواری از خطرات و بیماری های قلبی جلوگیری کنند.

در محیط کسب و کار شما هم باید افرادی باشند که رژیم گیاه خواری دارند و تغذیه سالم بسیار برایشان مهم است و به مزایای سلامت و اجتماعی خود اهمیت بیشتری می دهند، این روز موقعیت خوبی است که مصاحبه ای از این اشخاص داشته باشید و از شروع تجربیات آنان که چگونه به گیاه خواری روی آورده اند سوال کنید و در آخر چکیده این مصاحبه را در شبکه های اجتماعی با مخاطبین خود در این روز به اشتراک بگذارید.

همچنین رستوران های گیاهی و اپلیکیشن های سفارش غذا می توانند برای دعوت افراد به این رژیم سالم غذایی در این روز، تخفیف خوبی را در نطر بگیرند و تجربه خوبی را از این رژیم گیاهی برای افراد به جای بگذارند.

بلاگ اَد, ایده های مخصوص ۹ تا ۱۲ مهرماه
۹ مهر _روز جهانی گیاه خواری

۱۲ مهر _روز جهانی خنده
در روز خنده شما می توانید حرکت های جالب و خلاقانه ای را برای دوستان و یا مخاطبین خود در نظر داشته باشید تا خنده ای را به لبان آن ها بیاورید، این خنده می تواند از پست طنز شما را جع به مسائل روز باشد یا خیر لطیفه ای باشد به مناسبت روز خنده، استفاده از استیکر ها و ایموجی ها را در این روز در پست های خود فراموش نکنید.

معمولا برنده ها در این روز برنامه های ویژه ای را در شبکه ها اجتماعی و محیط کار خود اجرا می کنند، برند Go air در هند در این روز به مسافران خود یک عروسک ایموجی هدیه داد و همراه با مسافران خود و این ایموجی های جالب عکسی را در شبکه اجتماعی خود به مناسبت این روز قرار داد.

و همچنین برند موتورولا با انتشار پستی در این روز با هشتگ world smile day در شبکه اجتماعی خود، از مخاطبینش این سوال را پرسید که چه چیزی شما را به خنده وادار می کند.

شما هم می تواند موقعیت های بسیاری را برای خنده مخاطبین خود پیدا کنید و از این روز بیشترین بهره را ببرید. این روز می تواند موقعیت بسیار خوبی باشد برای دندان پزشکان و کسانی که کار آن ها زیبایی دندان می باشد تا بتوانند با ارائه تخفیف زیباترین خنده ها را برای شما به ارمغان بیاورند.

بلاگ اَد, ایده های مخصوص ۹ تا ۱۲ مهرماه
۱۲ مهر _روز جهانی خنده

۱۲ مهر _روز جهانی مرتب کردن دفتر کار
بیشتر ما هنگام انجام کار های روز مره و سر شلوغی های آن دیگر محیط کار و میز کاریمان برایمان به چشم نمی آید و همین کثیفی ها و شلوغی ها به مرور باعث گره خوردن کارهایمان می شود این روز زمان ایده آلی برای مرتب کردن میز یا دفتر کاری شما می باشد چه خوب می شود که در این روز مسابقه ای را در محیط کسب و کار و شرکت خود برگذار کنید و از همکاران خود بخواهید که همگی میز و محیط کارشان را تمیز کنند و با هشتگ اختصاصی این روز عکس ها را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگزارند تا در آخر برای بیشترین لایک و کامنت عکس، هدیه ای را برای زیبایی میز او در نظر بگیرید.

و همچنین فروشگاه های آنلاین می توانند برای محصولاتی که وظیفه آن ها جمع آوری و نظم دهی به میز کاری می باشد تخفیفی را در نظر بگیرند و در این روز آن را در شبکه های اجتماعی خود تبلیغ کنند.

ایده های مخصوص ۹ تا ۱۲ مهرماه

Post Author: rezaf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *